بذروکسین
بذروکسین
گروه تولیدی پلی ران

شرکت پلی ران

شرکت پلی ران در سال 1352 با هدف ایجاد تحول در صنعت تولید لوله و اتصالات پلیمری و گسترش آن در بخش های کشاورزی و ساختمانی کشور تاسیس گردیدر حال حاضر بیش از 50 سال از فعالیت این برند در این حوزه میگذر د، پلی ران با چهار واحد تولیدی پیشرفته در منطقه جاجرود تهران واقع شده است.
تولیدی پلی ران به عنوان بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده لوله و اتصالات پلیمری در کشور و به عنوان تولیدکننده پیشرو و نوآور در بخش کشاورزی و ساختمانی شناخته میشود و توانسته در بسیاری از پروژه های  عظیم و ملی در سطح کشور  حضور داشته باشد و با تعهد به کیفیت و نوآوری  توانسته طرفدارن زیادی را برای خود داشته باشد  و  همواره نامی قابل اطمینان در این عرصه باشد.
این مجموعه باتوجه به دانش و تجربه بالای متخصصان با تجربه خود و استفاده از تجهیزات و فناوری های روز دنیا ، همواره نقش پررنگی  در عرصه تولید ملی ایفا کرده و با توجه به دارا بئدن تمام خصوصیات فوق توانسته محصولاتی قابل ارائه و رقابت با برترین های دنیا در حوزه فعالیت خود ارائه دهد و با افتخار این محصولات را به کشور های دیگر صادر کرده  و توانسته آن در کشورهای اروپایی از جمله آلمان و کشورهای همجوار مورد استفاده قرار گرفته و بدرخشد.

در صنعت آبیاری و کشاورزی ، پلی ران با هدف مشارکت فعال برای مبارزه  با بحران کم آبی، با وجود سیستم های متفاوت برای مواجه شدن با این بحران توانسته  در افزایش راندمان آبیاری و نیز تلاش برای دور نگاه داشتن منابع آب از آلودگی و تخریب، اقدام به ارائه روش ها، سیستم ها ، محصولات و راه حل های نوین آبیاری قطره ای بر اساس تکنولوژی روز دنیا طراحی و برنامه ریزی شده اند بدرخشد.
برند پلی ران در صنعت ساختمانی نیز جزو برندهای معتبر و به روز دنیا محسوب میشو که همواره در تلاش است بهترین سیستم ها ممکن و تکنولوژی روز دنیا را در اختیار هموطنان خود قرار دهد.
شرکت پلی ران در سال 1382 فناوری ساخت و تولید سیستم فاضلاب ساختمانی پوش فیت را به ایران منتقل ساخت و آن را برای اولین بار به جامعه مهندسی و صنعت ساختمان کشور معرفی نمود و به بازار ارائه کرد.
امروزه سیستم فاضلاب ساختمانی پوش فیت تولید شده توسط  پلی ران در سه نوع "خوداطفاء" و "سایلنت 10" و "جنرال سایلنت" منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید و عرضه می گردد.
توجه منحصر به فرد به بهبود کیفیت محصولات، نوآوری در جهت پاسخ گویی نیازهای روز مشتریان و توسعه مداوم امکانات و همچنین به روز شدن دائمی متخصصان پلی ران و  تولید در کنار بهره گیری از بهترین مواد اولیه و جدیدترین فناوری ها، پلی ران را در جایگاه ویژه ی تولیدکننده پیشرو انواع لوله و اتصالات پلیمری در ایران قرار داده است .

 

حوزه فعالیت تولیدی پلی ران:

آبیاری
تجهیزات ساختمانی

 

گواهینامه ها و استانداردهای پلی ران:

پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری  INSO 7607 
مجوز عرضه لوازم و تجهیزات آبیاری (تولیدی)
گواهی عضویت در انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران
گواهی عضویت در انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن
پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی INSO 21264 
و غیره…

 

محصولات شرکت پلی ران:

لوله  پلی اتیلن
اتصالات
فیلتر کشاورزی
سیستم های کشاورزی

 

آدرس و شماره تلفن شعبه مرکزی پلی ران:

آدرس دفتر تهران:

میدان آرژانتین- خیابان زاگرس- پلاک 17- ساختمان پلی ران
تلفن:   02188648800