بذروکسین
بذروکسین
آبیار ماشین پارس

شرکت آبیار ماشین پارس

شرکت سهامی خاص آبیار ماشین پارس در سال ۱۳۸۷ تأسیس شد و فعالیت خود را در زمینه تامین و توزیع لوازم و تجهیزات آبیاری تحت فشار و ماشین آلات، ادوات و نهاده های کشاورزی آغاز کرده است. این شرکت با استفاده از دستاوردهای قابل توجه مدیران و پرسنل مجرب و متعهد خود در زمینه فنی و مهندسی، توانسته است جایگاه برتری را به عنوان بزرگترین تولیدکننده و تأمین کننده ماشین‌های مکانیزه آبیاری (سنتر پیوت و لینیر) در کشور تثبیت کند.

این شرکت با ارائه مشاوره‌های لازم در زمینه طراحی، اجرا، نظارت و آموزش مدیران دستگاه‌های آبیاری از مرحله کاشت تا برداشت، به بهره‌برداران خدمات می‌دهد و همواره نقش مؤثر و پایداری در این راستا داشته است. محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش به موقع همیشه بر روی اولویت شرکت قرار دارد. همچنین، این شرکت دارای مجوز از دفتر سامانه‌های نوین آبیاری برای انجام امور طراحی، مشاوره و اجرای سیستم‌های آبیاری تحت فشار می‌باشد. در حال حاضر، شرکت آبیار ماشین پارس بزرگترین تأمین کننده و تولیدکننده ماشین‌های مکانیزه آبیاری (سنتر پیوت و لینیر) در ایران است.
شرکت آبیار ماشین پارس به عنوان نماینده انحصاری شرکت AIS Co اسپانیا در ایران انتخاب گردیده است و  تامین کننده دستگاه های آبیاری سنترپیوت و لینیر با برندهای WESTERN و PIERCE  مدل CP- 600 می باشد. همچنین تامین و فروش محصولات شرکت های NELSON و SENINGER  و  KOMET و UMC را در ایران بر عهده دارد.

 

آدرس آبیار ماشین پارس :

آدرس اراک، کیلومتر ۲۲ جاده تهران، شهرک صنعتی خیرآباد، فاز ۳، خیابان ۳۰۷

 

شماره تلفن آبیار ماشین پارس :

08633554081